HAKKIMIZDA

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan HeppOn güçlü alt yapısı, çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve vizyoner yönetimiyle Hosting ve Veri merkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2.200m2 alan üzerinde 50.000+ Web Hosting, 4.000+ Cloud Server, 6.000+ Fiziksel Sunucu ve 100 Gbit üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir.

Bu rakipsiz kapasite üzerinde Dedicated Server (Kiralık Sunucu), Colocation (Barındırma), Vmware Cloud gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

2009 – 2017 yılları içerisinde yapılandırdığımız Modern Datacenter alt yapıları ile geniş kapsamlı servis sağlayabilir duruma gelen firmamız, hizmetlerimizin altyapı ve geliştirme çalışmaları çözüm odaklı hedefler ile işinde uzman ekipler tarafından geliştirilmektedir.

SadeceHosting markası, 2013 Mayıs ayı itibariyle müşterilerine HeppOn markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

2019 yılında Premier DC’nin satın aldığı HeppOn, yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile ülkemizdeki pozisyonunu pekiştirmiş, yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir.

Veri merkezi uzmanlığını, Domain, Hosting, Cloud, SSL vb. online hizmetler ile birleştiren HeppOn, hem Türkiye’deki müşteriler, hem de bu bölgede büyümek isteyen müşterilerimiz için son derece çekici bir fırsat sunmaktadır.